Open Procurement Albania

Shtesë kontrate: "Furnizim me lëndë djegëse për ngrohje të lëngëta për përdorim Termik dhe civil, termik dhe industrial (Solare) për kaldaja"

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Mirditë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Mirditë
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate: "Furnizim me lëndë djegëse për ngrohje të lëngëta për përdorim Termik dhe civil, termik dhe industrial (Solare) për kaldaja", në emër dhe për llogari të Drejtorisë së Shërbimit Spitalor Mirditë, ministrive dhe institucioneve të varësisë
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 133 844,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 05-01-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues KASTRATI SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kastrati SHA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 133 844,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 160 612,80
  Data e lidhjes se kontrates 05-01-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kastrati SHA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kastrati SHA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kastrati SHA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Kastrati SHA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.6 - Dt.15-02-2016