Open Procurement Albania

Furnizim, vendosje e pajisjeve mjekësore për Repartin e Rikonstruktuar të Urgjencës për Spitalin Rajonal Berat

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Objekti i Tenderit Furnizim, vendosje e pajisjeve mjekësore për Repartin e Rikonstruktuar të Urgjencës për Spitalin Rajonal Berat - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-75328-03-30-2017
Vlera / Fondi Limit 1 262 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 30-03-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-04-2017
Data e mbajtjes se tenderit 10-04-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues GREEMED SHPK - BYLIS PHARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GREEMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 257 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-04-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 509 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 21-04-2017
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janë s'kualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  BYLIS pharma per mungese dokumentacioni
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit të fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.17 - Dt.02-05-2017

  Blerje pajisje për Repartin e Rikonstruktuar të Urgjencës për Spitalin Rajonal Berat. Loti 2 - Furnizim, vendosje, pajisje mjekësore për Repartin e Rikonstruktuar të Urgjencës për Spitalin Rajonal Berat

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
  Objekti i Tenderit Blerje pajisje për Repartin e Rikonstruktuar të Urgjencës për Spitalin Rajonal Berat. Loti 2 - Furnizim, vendosje, pajisje mjekësore për Repartin e Rikonstruktuar të Urgjencës për Spitalin Rajonal Berat - financuar nga Buxheti i Shtetit/Investime
  Nr. Reference REF-72587-03-17-2017
  Vlera / Fondi Limit 1 262 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 17-03-2017
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-03-2017
  Data e mbajtjes se tenderit 29-03-2017
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet për arsye të saktësimit të Kritereve Teknike
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.