Open Procurement Albania

Shtesë kontrate: Mirëmbajtje Impianistike

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate: Mirëmbajtje Impianistike. Vlera totale përfundimtare e kontratës fillestare/ Lotit ishte 2.986.032 leke (me TVSH), lidhur më 10.01.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 414 727,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 10-01-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues SULOLLARI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SULOLLARI-KLIMA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 414 726,67
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 497 672,00
  Data e lidhjes se kontrates 10-01-2017
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.4 - Dt.30-01-2017

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.