Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
4 ILIRIADA & 4 A-M 7 589,271,865 7 589,271,865 583,089,004

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Sh.A Posta Shqiptare Rikonstruksion i Filialeve të Postës Berat, Lushnje dhe Fier (shtese kontrate) 8,608,048 Lidhur Kontrata ILIRIADA & 4 A-M 8,608,048
Drejtoria Rajonale e OSSH Fier Rikonstruksion i i kabinave 6/0.4 kV dhe linjave TU, 0.4 kV, te Fiderit 26, 6 kV, Nenstacioni Kafaraj 92,006,796 Lidhur Kontrata ILIRIADA & 4 A-M 91,539,798
Drejtoria Rajonale e OSSH Durres "Ndertimi i rrjetit TM 20kV, fideri F6, kabinave perkatese dhe rrjetit TU me percjelles ABC, N/ST Gjiri i Lalezit, Loti II " 160,412,387 Lidhur Kontrata ILIRIADA & 4 A-M 159,477,902
Drejtoria Rajonale e OSSH Elbasan Rikostruksion i rrjetit TU me kabell ABC ne Belsh si dhe kabinave gjate rruges kryesore Elbasan-Peqin 236,532,604 Lidhur Kontrata ILIRIADA & 4 A-M 232,988,238
Sh.A Posta Shqiptare Rikonstruksion i Filialeve të Postës Berat, Lushnje dhe Fier 43,596,234 Lidhur Kontrata ILIRIADA & 4 A-M 43,094,426
SH.A POSTA SHQIPTARE “Rikonstruksion i zyrave postare të filialeve Tiranë, Durrës, Qendra Tranzite'' 7,857,853 Lidhur Kontrata ILIRIADA & 4 A-M 7,857,853
Sh.A Posta Shqiptare Rikonstruksioin i zyrave postare të filialeve Tiranë, Durrës, Qendra Tranzite, Ndryshime ndarjesh për shkak të ndryshimit të strukturës dhe Ndryshimi i ndriçimit nga floureshent në led (322 copë) në Godinën e Drejtorisë së Përgjithshme 40,257,943 Lidhur Kontrata ILIRIADA & 4 A-M 39,522,739.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES

Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

Kontakto ne [email protected]

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data