Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
4 ERZENI/SH 4 208,527,115 3 207,022,248 203,068,970

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Shkoder Mobilim per zyra 1,504,867 Anuluar Procedura ERZENI/SH 1,047,900.00
Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike Blerje Transformator Fuqie TL/TM per nevoja te OSHEE sh.a. 199,400,000 Lidhur Kontrata ERZENI/SH 197,215,370
Tirana Parking Mobilje te zyrat e Tirana Parking 1,622,248 Lidhur Kontrata ERZENI/SH 1,116,200.00
SHA Ujësjellës Kanalizime Tiranë Blerje pajisje dhe orendi për arredimin e njësive të Shoqërisë 6,000,000 Lidhur Kontrata ERZENI/SH 4,737,400.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES
logo_amb_suedeze.png

Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data