Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
3 DAJTI PARK 2007 SHPK (ISH VLLAZNIA SHPK-K11507003S) 4 32,544,414 4 32,544,414 25,954,846

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia e Sherbimeve Funerale Blerje veshje nëntokësore varri 14,024,340 Lidhur Kontrata DAJTI PARK 2007 SHPK (ISH VLLAZNIA SHPK-K11507003S) 11,473,800.00
Agjencia e Sherbimeve Funerale Blerje bordura provizore varri 7,703,675 Lidhur Kontrata DAJTI PARK 2007 SHPK (ISH VLLAZNIA SHPK-K11507003S) 6,297,600.00
Qendra Sociale Gonxhe Bojaxhi FURNIZIM DHE SHERBIME ME USHQIM PER MENCA 6,016,399 Lidhur Kontrata DAJTI PARK 2007 SHPK (ISH VLLAZNIA SHPK-K11507003S) 4,583,086.00
Qendra Komunitare për Personat me Aftësi të Kufizuar Tiranë Mobilimi i Qendrës Komunitare Për Persona me Aftësi të Kufizuara 4,800,000 Lidhur Kontrata DAJTI PARK 2007 SHPK (ISH VLLAZNIA SHPK-K11507003S) 3,600,360.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES
logo_amb_suedeze.png

Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data