Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
2 “Atlantik” sh.a. & “Sigal Uniqa Group Austria” sh.a. & “Sigma Interalbanian Vienna Insurance Group” sh.a. 2 149,492,200 2 149,492,200 73,850,574

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
ALBCONTROL SH.A ( ish A.N.T.A) Sigurimi i riskut nga të tretët dhe aksidentet ajrore 74,745,000 Njoftuar Fituesi “Atlantik” sh.a. & “Sigal Uniqa Group Austria” sh.a. & “Sigma Interalbanian Vienna Insurance Group” sh.a. 73,850,500.00
ALBCONTROL SHA Sigurimi I riskut nga të tretët dhe aksidentet ajrore. 74,747,200 Lidhur Kontrata “Atlantik” sh.a. & “Sigal Uniqa Group Austria” sh.a. & “Sigma Interalbanian Vienna Insurance Group” sh.a. 74 745 000
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES

Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

Kontakto ne [email protected]

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data