Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
2 Panajot Xhoxhi 4 7,098,730 4 7,098,730 4,820,718

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje Blerje materiale per rrethim me rrjete te fushes se sportit dhe minifushes se stervitjes 2,498,730 Lidhur Kontrata Panajot Xhoxhi 2,026,100.00
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lushnje Blerje materiale kancelarie, Kompjutera, Skaner, Fotokopje, Printer 1,350,000 Njoftuar Fituesi Panajot Xhoxhi 209,618.00 
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lushnje Blerje pompa dhe elektromotorr të ndryshme për nevojat e shoqërisë për vitin 2018 2,730,000 Lidhur Kontrata Panajot Xhoxhi 2,166,000.00
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lushnje blerje kompjutera 520,000 Lidhur Kontrata Panajot Xhoxhi 419,000
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES

Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

Kontakto ne [email protected]

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data