Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Operatori i Sistemit te Transmetimit OST “SICRED” sh.a & “SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh.a 3 37,467,378 3 37,467,378 37,440,480

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Operatori i Sistemit te Transmetimit OST Sigurimi i jetës dhe shëndetit për punonjësit e OST sh.a. 14,228,650 Lidhur Kontrata “SICRED” sh.a & “SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh.a 14,213,600.00
Operatori i Sistemit te Transmetimit OST “Sigurimi i jetës dhe shëndetit për punonjësit e mirëmbajtjes së linjave dhe punonjëseve femra” 13,290,728 Lidhur Kontrata “SICRED” sh.a & “SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh.a 13,286,600.00
Operatori i Sistemit te Transmetimit OST Sigurimi i jetës dhe shëndetit në punë, për punonjësit e sektorit të mirëmbajtjtes së Linjave 9,948,000 Njoftuar Fituesi “SICRED” sh.a & “SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh.a 9,940,280
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES

Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

Kontakto ne [email protected]

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data