Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH) ''Preka'' shpk & ''Ndertuesi 2014'' shpk 2 97,070,499 2 97,070,499 95,769,728

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria Rajonale e OSSH Shkoder Rikonstruksion i rrjetit Ajror TM 10 kv, degezimi Balldre - Torovice, F-12 Gjader, N/St Lezhe 37,147,295 Lidhur Kontrata ''Preka'' shpk & ''Ndertuesi 2014'' shpk 36,644,549
Drejtoria Rajonale e OSSH Shkoder Rikonstruksion i rrjetit TU dhe kabinave Tresh 7, Zejmen 7, Spiten 2, Ded Alija, Pllane 2, Gajush 3, Gajush 1, Markatomaj 9, Markatomaj 3, Markatatomaj 2, Fideri 10 Zejmen, N/St Lezhe 59,923,204 Lidhur Kontrata ''Preka'' shpk & ''Ndertuesi 2014'' shpk 59,125,179
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES

Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

Kontakto ne [email protected]

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data