Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
4 SI.SI-AL SHPK 10 118,910,366 10 118,910,366 133,176,293

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Pergjithshme e Rrugeve dhe Ndriçimit Publik Tirane Sinjalistikë horizontale (kangjella, birila, grerëza) 23,087,800 Njoftuar Fituesi SI.SI-AL SHPK 21,690,500.00
Drejtoria e Pergjithshme e Rrugeve dhe Ndriçimit Publik Tirane Minikontrate 1-Blerje bojë për sinjalistikë rrugore Lidhur Kontrata SI.SI-AL SHPK 23,292,600.00
Drejtoria e Pergjithshme e Rrugeve dhe Ndriçimit Publik Tirane Sinjalistikë horizontale (kangjella, birila, grerëza) 23,087,800 Njoftuar Fituesi SI.SI-AL SHPK 21,690,500.00
Drejtoria e Pergjithshme e Rrugeve dhe Ndriçimit Publik Tirane Blerje bojë për sinjalistikë rrugore 24,973,400 Njoftuar Fituesi SI.SI-AL SHPK 23,292,600.00
Autoriteti Portual Durres Zbatimi i projektit të sinjalistikës në Portin e Durrësit 13,795,136 Lidhur Kontrata SI.SI-AL SHPK 11,159,293.00
Sh.A Ujësjellës Kanalizime Vorë Blerje Sinjalistikë 1,300,000 Lidhur Kontrata SI.SI-AL SHPK 1,257,000.00
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Vore Blerje kaseta metalike 2,646,180 Lidhur Kontrata SI.SI-AL SHPK 2,553,000.00
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Blerje Sinjalistike Rrugore 1,459,333 Lidhur Kontrata SI.SI-AL SHPK 1,266,000.00
Drejtoria e Pergjithshme e Rrugeve dhe Ndriçimit Publik Tirane Blerje bojë për sinjalistikë rrugore 15,411,900 Lidhur Kontrata SI.SI-AL SHPK 14,465,000.00
Drejtoria e Pergjithshme e Rrugeve dhe Ndriçimit Publik Tirane Sinjalistikë horizontale (kangjella, birila, grerëza) 13,148,817 Njoftuar Fituesi SI.SI-AL SHPK 12,509,800.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES

Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

Kontakto ne [email protected]

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data