Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
2 INFRATECH SHPK&VLER-INVEST SHPK 2 514,014 2 514,014 465,662

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Loti IV: Mbikqyrja e punimeve për objektin: “Furnizimi me ujë dhe rrjet Kanalizimi për objektin: “ Rehabilitimi i vendbanimeve të Komunitetit Rome” 182,941 Lidhur Kontrata INFRATECH SHPK&VLER-INVEST SHPK 167696.7
SHA Ujësjellës Kanalizime Tiranë Mbikqyrje e Punime, Loti 3: Rikonstruksion Rrjet ujësjellësi rruga Siri Kodra 331,073 Lidhur Kontrata INFRATECH SHPK&VLER-INVEST SHPK 297,965.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES
logo_amb_suedeze.png

Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data