Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
8 BLERINA KAPEDANI   15 51,230,824 15 51,230,824 49,913,240

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Pergjithshme e Çerdheve dhe Kopshteve Tirane Blerje materiale te imta 16,847,000 Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   15,430,000.00
ECO Tirana Blerje pajisje mbrojtëse për punonjësit gjatë punës 4,776,533 Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   4,637,600.00
Drejtoria e Pergjithshme e Rrugeve dhe Ndriçimit Publik Tirane Blerje uniforma dhe veshje të tjera speciale 3,699,000 Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   3,670,700.00
Sh.A Posta Shqiptare Blerje thase 5,897,000 Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   5,797,000.00
ECO Tirana Blerje bluza, jeleke verore dhe kapele me logo 984,500 Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   983,000.00
ECO Tirana Blerje doreza, maska, syze protektive dhe veshje shumeperdorimshe 1,561,380 Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   1,555,200.00
ECO Tirana Blerje kepuce te sigurise ne pune 1,131,000 Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   1,129,200.00
Klubi i Futbollit Vllaznia sh.a Blerje komplete hotelerie ( veshmbathje sportive akomodimi ) për ekipet e futbollit , Vllaznia U-19 dhe Vllaznia-A Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   156,000.00
Klubi Sportiv Tirana Blerje veshje sportive. 3,000,000 Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   3,000,000.00
Klubi i Futbollit Vllaznia sh.a Blerje komplete dhe aksesor sportiv per ekipin e futbollit Vllaznia-A Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   764,000.00
ECO Tirana Blerje bluze me logo, jelek fosforeshent me logo dhe kapele me logo 1,696,200 Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   1,686,000.00
ECO Tirana Furnizim me aksesore pune për punonjësit 2,335,332 Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   2,323,500.00
ECO Tirana Furnizim me uniforma dimërore për punonjësit 6,921,510 Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   6,912,500.00
SHA Ujësjellës Kanalizime Vlorë Blerje rroba pune 1,619,000 Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   1,384,540.00
Tirana Parking Blerje Uniforma 762,369 Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI   484,000.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES
logo_amb_suedeze.png

Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data