Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
4 Adenis Pashaj 11 2,954,528 11 2,954,528 2,417,109

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Blerje bileta avioni per ne Londer Njoftuar Fituesi Adenis Pashaj
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Blerje bileta avioni për UKT sh.a 242,000 Njoftuar Fituesi Adenis Pashaj 195,000.00
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Blerje bileta avioni për UKT sh.a 244,000 Njoftuar Fituesi Adenis Pashaj 225,000
SHA Ujësjellës Kanalizime Tiranë (Marrëveshje Kuadër) Blerje bileta udhëtimi dhe rezervim hoteli për përfaqësinë e UKT sh.a në Koferencën dhe Ekspozitën e Përbashkët ballkanike, Prishtinë Lidhur Kontrata Adenis Pashaj
SHA Ujësjellës Kanalizime Tiranë (Marrëveshje Kuadër) Bileta Transporti ajror Tiranë - Budapest, Budapest - Tiranë dhe rezervim hoteli për takimin në Budapest Lidhur Kontrata Adenis Pashaj
SHA Ujësjellës Kanalizime Tiranë Blerje mallra te ndryshme 456,833 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 349,999.00
FK Tomori 1923 Sherbim Transporti 34,167 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 34,000.00
SHA Ujësjellës Kanalizime Tiranë Blerje bileta avioni dhe akomodim ne Budapest 520,000 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 333,333.00
SHA Ujësjellës Kanalizime Tiranë Bileta transporti ajror Tiranë-Bejzhingut (Kinë), Bejzhingut (Kinë)-Tiranë dhe rezervim hoteli 925,166 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 762,500.00
SHA Ujësjellës Kanalizime Durrës Blerje Bilete Udhetimi Tiranë- Londer-Tiranë dhe Akomodim 388,362 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 377,777.00
SHA Ujësjellës Kanalizime Tiranë Blerje biletë avioni vajtje ardhje Tiranë-Pekin, Pekin-Tiranë 144,000 Lidhur Kontrata Adenis Pashaj 139,500.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES

Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

Kontakto ne [email protected]

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data