Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Lushnje Bledar Qose 4 120,000 4 120,000 424,490

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Kulturore dhe Klubi Sportiv Lushnje : Blerje lule natyrale dhe kurora Lidhur Kontrata Bledar Qose 165,000
Qendra Kulturore dhe Klubi Sportiv Lushnje Blerje kurora dhe buqeta lulesh Lidhur Kontrata Bledar Qose 140,000.00
Qendra Kulturore dhe Klubi Sportiv Lushnje Blerje lule natyrale dhe kurora 60,000 Lidhur Kontrata Bledar Qose 59,500
Qendra Kulturore dhe Klubi Sportiv Lushnje Blerje lule natyrale dhe kurora me lule natyrale per festen 29 nentorit 60,000 Lidhur Kontrata Bledar Qose 59,990.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES

Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

Kontakto ne [email protected]

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data