Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
9 LUXODE STUDIO (ish " NOVAKTI") 11 510,600 11 510,600 2,818,550

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
ECO Tirana “Furnizim me pjese kembimi motorre” Njoftuar Fituesi LUXODE STUDIO (ish " NOVAKTI") 472,000.00
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Sarande Blerje Paisie Elektromekanike per Punime ne Teren Lidhur Kontrata LUXODE STUDIO (ish " NOVAKTI") 415,000
Albgaz sh.a Blerje lubrifikanti për kompresorë etj Lidhur Kontrata LUXODE STUDIO (ish " NOVAKTI") 150,000
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres Riparim telekomande autoboti Lidhur Kontrata LUXODE STUDIO (ish " NOVAKTI") 28,000
SH.A Ujesjelles Kanalizime Maliq Servis Ford Ranger Lidhur Kontrata LUXODE STUDIO (ish " NOVAKTI") 38,000
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Komplet frenimi elektro-dinamik për tamburet e portave të Digës Bovillë Lidhur Kontrata LUXODE STUDIO (ish " NOVAKTI") 762,000.00
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Blerje makineri-pajisje dhe aksesorë për puset Lidhur Kontrata LUXODE STUDIO (ish " NOVAKTI") 210,000.00
Tirana Parking Pjese kembimi, goma dhe bateri Lidhur Kontrata LUXODE STUDIO (ish " NOVAKTI") 28,550.00
Ndermarrja e Ujitjes dhe Kullimit Blerje instrumenta profesionale pune e makineri. Lidhur Kontrata LUXODE STUDIO (ish " NOVAKTI") 122,000.00
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Librazhd Pjese makinave Lidhur Kontrata LUXODE STUDIO (ish " NOVAKTI") 108,000.00
ECO Tirana Blerje kamion 510,600 Lidhur Kontrata LUXODE STUDIO (ish " NOVAKTI") 485,000.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES

Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

Kontakto ne [email protected]

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data