Open Procurement Albania

Sigurimi shëndetësor privat i punonjësve të ERE

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Enti Rregullator i Energjise
Autoritet Prokurues Enti Rregullator i Energjise
Objekti i Tenderit Sigurimi shëndetësor privat i punonjësve të ERE
Nr. Reference REF-80282-09-18-2023
Vlera / Fondi Limit 21 911 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 19-09-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-10-2023
Data e mbajtjes se tenderit 04-10-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. BOE ”SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh.a & ”ALBSIG JETË” sh.a &”SIGAL Life UNIQA Group AUSTRIA” sh.a
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ”SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh.a - ”ALBSIG JETË” sh.a - ”SIGAL Life UNIQA Group AUSTRIA” sh.a
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 21 579 960,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-10-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 (dymbëdhjetë) muaj nga data e nënshkrimit të saj nga palët.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ”SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh.a viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ”SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh.a viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ”SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh.a viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ”SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh.a viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Tabela e Perfitimeve
  Pershkrimi i Mallrave

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data