Open Procurement Albania

Blerje adeziv xham akulli dhe foam

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Ndërmarrja e Dekorit dhe Eventeve
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje adeziv xham akulli dhe foam
Nr. Reference REF-79189-09-07-2023
Vlera / Fondi Limit 1 250 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 08-09-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-10-2022
Data e mbajtjes se tenderit 27-10-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. ALGRAFIKA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALGRAFIKA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 125 200,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-09-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1350240
  Data e lidhjes se kontrates 21-09-2023
  Kohezgjatja e kontrates Deri më 20.09.2024
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 80 datë 25 Shtator 2023
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data