Open Procurement Albania

Fikse zjarri (rimbushje dhe blerje të reja)

Institucioni Prokurues Drejtoria e Tensionit te Larte OSSH sh.a
Autoritet Prokurues Drejtoria e Tensionit te Larte OSSH sh.a
Objekti i Tenderit Fikse zjarri (rimbushje dhe blerje të reja)
Nr. Reference REF-85004-10-24-2023
Vlera / Fondi Limit 29 997 240,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 25-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 09-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “Victoria - Al” shpk
2. “I - Fire” shpk
3. “Smart Technologies Albania” shpk
4. “Mbrojtja dhe shpetimi nga zjarri” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VICTORIA - AL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 26 214 980,00
  Data e shpalljes se fituesit 16-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj nga lidhja e kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomik te meposhtem:
  1. Mbrojtja dhe shpetimi nga zjarri shpk,
  -Nuk ka bashkelidhur asnje dokument
  -Nuk ka paraqitur oferte ekonomike

  2. Smart Technologies Albania shpk,
  -Nuk ka bashkelidhur asnje dokument.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Operatori ekonomik “Mbrojtja dhe shpetimi nga zjarri” shpk, nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VICTORIA - AL viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VICTORIA - AL viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VICTORIA - AL viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VICTORIA - AL viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data