Open Procurement Albania

Blerje kancelari te ndryshme

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Blerje kancelari te ndryshme
Nr. Reference REF-86492-11-06-2023
Vlera / Fondi Limit 2 756 837,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-11-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 17-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. BOE “Infosoft Office” shpk &“INTERLOGISTIC” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office -INTERLOGISTIC
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 643 432,00
  Data e shpalljes se fituesit 30-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3172118
  Data e lidhjes se kontrates 05-12-2023
  Kohezgjatja e kontrates 20 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 101 datë 18 Dhjetor 2023

  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INTERLOGISTIC viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INTERLOGISTIC viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INTERLOGISTIC viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INTERLOGISTIC viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data