Open Procurement Albania

Shpenzime për kontrollin mjekësor

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues ALBCONTROL SH.A ( ish A.N.T.A)
Autoritet Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Objekti i Tenderit Shpenzime për kontrollin mjekësor
Nr. Reference REF-86663-11-07-2023
Vlera / Fondi Limit 4 150 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 07-11-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 10-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “Salus Tirana” sh.a
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “Salus Tirana” sh.a
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 100 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Shpallja e Fituesit

  Shpenzime për kontrollin mjekësor

  Institucioni Prokurues ALBCONTROL SH.A ( ish A.N.T.A)
  Autoritet Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
  Objekti i Tenderit Shpenzime për kontrollin mjekësor
  Nr. Reference REF-85750-10-30-2023
  Vlera / Fondi Limit 4 150 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 03-11-2023
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
  Data e mbajtjes se tenderit
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në Ligjin Nr. 162/2020, datë 23.12.2020 "Për Prokurimin Publik", Neni 98, pika 1: gërma b); në procedurat me një fazë nuk është dorëzuar asnjë ofertë e përshtatshme
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data