Open Procurement Albania

Shërbimi i mirëmbajtjes së sistemeve të integruara të sigurisë (sisteme CCTV, alarmi, GPS/GPRS, sisteme vëzhgimi auto) dhe platformës së monitorimit të Posta Shqiptare sh.a

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Shërbimi i mirëmbajtjes së sistemeve të integruara të sigurisë (sisteme CCTV, alarmi, GPS/GPRS, sisteme vëzhgimi auto) dhe platformës së monitorimit të Posta Shqiptare sh.a
Nr. Reference REF-87360-11-13-2023
Vlera / Fondi Limit 35 329 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 14-11-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 30-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “ELEKTROSEK” Sh.p.k,
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ELEKTROSEK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 34 966 666,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-12-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 41959999
  Data e lidhjes se kontrates 03-01-2024
  Kohezgjatja e kontrates Afati i ofrimit të shërbimit do të jetë për 12 (dymbëdhjetë) muaj kalendarike nga fillimi i ofrimit të shërbimit.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrate: Buletini Nr. 1 datë 8 Janar 2024
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ELEKTROSEK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ELEKTROSEK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ELEKTROSEK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ELEKTROSEK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data