Open Procurement Albania

Rehabilitimi i shtresave në terrenet sportive

Institucioni Prokurues Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Rehabilitimi i shtresave në terrenet sportive
Nr. Reference REF-83602-10-13-2023
Vlera / Fondi Limit 5 208 553,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 16-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-10-2023
Data e mbajtjes se tenderit 26-10-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “RAFIN COMPANY” Shpk
2. BOE “NEXHMEDIN SADIKU” P.F & “UDHA” Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RAFIN COMPANY SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 217 703,00
  Data e shpalljes se fituesit 16-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 (tridhjetë) ditë nga data e nenshkrimit te kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data