Open Procurement Albania

SEKTORI I PASTRIMIT, PUNIME TE VENDGRUMBULLIMI I MBETJEVE , DËMTIME NGA ZJARRI

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Vlore
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Objekti i Tenderit SEKTORI I PASTRIMIT, PUNIME TE VENDGRUMBULLIMI I MBETJEVE , DËMTIME NGA ZJARRI
Nr. Reference REF-84452-10-20-2023
Vlera / Fondi Limit 7 322 800,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 02-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. BOE “APIS CONSTRUCTION” sh.p.k & “ASI-2A CO” sh.p.k
2. AVDULI sh.p.k
3. SARK sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • APIS CONSTRUCTION - Asi-2A CO sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 066 920,00
  Data e shpalljes se fituesit 16-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 6080304
  Data e lidhjes se kontrates 27-12-2023
  Kohezgjatja e kontrates 60 ditë nga nënshkrimi i kontratës
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 1 datë 8 Janar 2024
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Asi-2A CO sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Asi-2A CO sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Asi-2A CO sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Asi-2A CO sh.p.k viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data