Open Procurement Albania

Blerje uniforma

Institucioni Prokurues Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje uniforma
Nr. Reference REF-85162-10-24-2023
Vlera / Fondi Limit 4 415 658,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 25-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 06-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “GENTIAN SADIKU” Pf
2. “Bledi Loçi ” Pf
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GENTIAN SADIKU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 399 700,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5279640
  Data e lidhjes se kontrates 11-12-2023
  Kohezgjatja e kontrates Nga data e nënshkrimit të kontratës deri më 31.12.2023
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1.Bledi Loci Pf,, per arsye:
  - Nuk ka paraqitur asnje dokument per plotesimin e kritereve te pergjithshme, ekonomike dhe teknike te vendosura ne DST
  - Nuk ka paraqitur mostra diten e hapjes se ofertave.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 101 datë 18 Dhjetor 2023

  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data