Open Procurement Albania

Blerje bicikleta me tre rrota dhe mirëmbajtja e tyre

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Autoritet Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Objekti i Tenderit Blerje bicikleta me tre rrota dhe mirëmbajtja e tyre
Nr. Reference REF-96881-02-29-2024
Vlera / Fondi Limit 1 544 883,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 01-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 11-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Raimondo G.P” SHPK
2. “MOTO-MANIA” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MOTO-MANIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 497 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-03-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Afati për lëvrimin e mallrave do të jetë 20 (njëzet) ditë nga nënshkrimi i mini kontratës, ndërsa shërbimi i mirëmbajtjes do të jetë deri në 30 shtator 2025.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. “Raimondo G.P” SHPK, per arsye:
  -Nuk plotëson gërmën “a” të pikës 1 të kritereve të përgjithshme për kualifikim të përcaktuar në shtojcën 7 të DT
  -Nuk plotëson kriterin 2.2.1 të përcaktuar në shtojcën 7 të DT
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data