Open Procurement Albania

Mirëmbajtja e pajisjeve hardware dhe blerje licenca për office 365

Institucioni Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Autoritet Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Objekti i Tenderit Mirëmbajtja e pajisjeve hardware dhe blerje licenca për office 365
Nr. Reference REF-97512-03-06-2024
Vlera / Fondi Limit 3 445 333,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 18-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “BNT Electronics” Shpk
2. “INSTANT.AL” Shpk
3. “QuantX IT Solutions” Shpk
4. “Information Business System-IBS” Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BNT ELECTRONIC'S
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 973 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-03-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3568200
  Data e lidhjes se kontrates 05-04-2024
  Kohezgjatja e kontrates 19 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. “QuantX IT Solutions” Shpk, per arsye:
  -Nuk ka plotësuar kriterin 2.1.1 të përcaktuar në shtojcën 8 të DST
  -Nuk ka plotësuar kriterin 2.2.2 të përcaktuar në shtojcën 8 të DST
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 19 datë 15 Prill 2024
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BNT ELECTRONIC'S viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BNT ELECTRONIC'S viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BNT ELECTRONIC'S viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BNT ELECTRONIC'S viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data