Open Procurement Albania

Blerje Karburant Gazoil D1

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Prodhimit te Celiqeve Elbasan
Autoritet Prokurues Ndërmarrja Prodhimit Çeliqeve Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje Karburant Gazoil D1
Nr. Reference REF-99387-03-26-2024
Vlera / Fondi Limit 1 386 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 27-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 08-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. ”AZ DISTRIBUTION” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AZ Distribution
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 361 920,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga momenti i lidhjes së kontratës deri në fund të vitit kalendarik 2024
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AZ Distribution viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AZ Distribution viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AZ Distribution viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AZ Distribution viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Blerje Karburant Gazoil D1

  Institucioni Prokurues Ndermarrja e Prodhimit te Celiqeve Elbasan
  Autoritet Prokurues Ndërmarrja Prodhimit Çeliqeve Elbasan
  Objekti i Tenderit Blerje Karburant Gazoil D1
  Nr. Reference REF-97593-03-06-2024
  Vlera / Fondi Limit 1 386 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 07-03-2024
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-03-2024
  Data e mbajtjes se tenderit 18-03-2024
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga momenti i lidhjes së kontratës deri në fund të vitit kalendarik 2024
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në ligjin nr. 162/2020 datë 23.12.2020 “Për Prokurimin Publik” i azhornuar, neni 98/1/b në procedurat me një fazë nuk është dorëzuar asnjë ofertë e përshtatshme
  Shenime Njoftuar anullimi i procedures ne Buletinin Nr. 16 datë 25 Mars 2024
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data