Open Procurement Albania

Shërbimi i telefonisë mobile

Institucioni Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Autoritet Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Objekti i Tenderit Shërbimi i telefonisë mobile
Nr. Reference REF-98529-03-18-2024
Vlera / Fondi Limit 1 629 875,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 29-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “ONE ALBANIA” Shpk
2.“VODAFONE ALBANIA” Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TELEKOM ALBANIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 504 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1805400
  Data e lidhjes se kontrates 26-04-2024
  Kohezgjatja e kontrates 17 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se kontrates: Buletini Nr. 23 datë 7 Maj 2024
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TELEKOM ALBANIA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TELEKOM ALBANIA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TELEKOM ALBANIA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TELEKOM ALBANIA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data