Open Procurement Albania

Rinovim garancie doganore të magazinave fiskale

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Rinovim garancie doganore të magazinave fiskale
Nr. Reference REF-98707-03-19-2024
Vlera / Fondi Limit 11 272 082,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 04-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sha
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 11 097 300,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11097300
  Data e lidhjes se kontrates 08-04-2024
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 20 datë 22 Prill 2024
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data