Open Procurement Albania

Blerje sheqer dhe sapun

Institucioni Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Lezhë
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhë
Objekti i Tenderit Blerje sheqer dhe sapun
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 62 248,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Rozeta Danaj
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 61 500,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 73800
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rozeta Danaj viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rozeta Danaj viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rozeta Danaj viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rozeta Danaj viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Ftese per Oferte
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data