Open Procurement Albania

Blerje lubrifikante

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje lubrifikante
Nr. Reference REF-97786-03-08-2024
Vlera / Fondi Limit 2 332 170,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 25-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. EXIMOIL sh.a
2. SARK sh.p.k
3. ELBA-OIL 2015 SHA
4. TOP-OIL sh.a
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EXIMOIL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 223 417,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-03-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2668100
  Data e lidhjes se kontrates 04-04-2024
  Kohezgjatja e kontrates 14 ditë nga data e nënshkrimit të kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 19 datë 15 Prill 2024
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EXIMOIL viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EXIMOIL viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EXIMOIL viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EXIMOIL viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data