Open Procurement Albania

Blerje tubo për rrjetin e kanalizimeve

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Korçë SH.A
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Objekti i Tenderit Blerje tubo për rrjetin e kanalizimeve
Nr. Reference REF-99227-03-25-2024
Vlera / Fondi Limit 1 682 409,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 08-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. "DOKSANI - G" Sh.p.k,
2. "ELEKTRO THERM" Sh.p.k,
Operator Ekonomik Kontraktues
 •  ELEKTRO THERM SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 656 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1987200
  Data e lidhjes se kontrates 30-04-2024
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë kalendarike duke filluar nga data e nënëshkrimit të kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. "DOKSANI - G" Sh.p.k, per arsye:
  -Nuk përmbush Kriterin e veçantë teknik të kualifikimit, pika 2.2.2
  -Nuk përmbush Kriterin e veçantë teknik të kualifikimit, pika 2.2.3,
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per  ELEKTRO THERM SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per  ELEKTRO THERM SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per  ELEKTRO THERM SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per  ELEKTRO THERM SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 23 datë 7 Maj 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data