Open Procurement Albania

Blerje materiale ndertimi

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Sarande
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Objekti i Tenderit Blerje materiale ndertimi
Nr. Reference REF-98672-03-19-2024
Vlera / Fondi Limit 4 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 02-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “NIKA” shpk
2. EREDA shpk
3. SARK shpk
4. JODY COMPANY shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "NIKA" shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 598 800,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4318560
  Data e lidhjes se kontrates 19-04-2024
  Kohezgjatja e kontrates Deri 31.12.2024
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. EREDA shpk, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur formularin e sigurimit te ofertes.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 22 datë 29 Prill 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data