Open Procurement Albania

Blerje pajisje monitorimi, liçensa, softëare financiar dhe faturimi (SMI) sistem menaxhimi informacioni për UKT SHA

Institucioni Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Tiranë
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje pajisje monitorimi, liçensa, software financiar dhe faturimi (SMI) sistem menaxhimi informacioni për UKT SHA
Nr. Reference REF-40238-06-01-2016
Vlera / Fondi Limit 25 770 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 02-06-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-06-2016
Data e mbajtjes se tenderit 30-06-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Infosoft Systems SHPK - BNT Elektronics SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INFOSOFT SYSTEMS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 19 979 645,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-08-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 7 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data