Open Procurement Albania

Blerje kuti kartoni per paketimin e dokumentave biometrike

Institucioni Prokurues Identitek Sh.a
Autoritet Prokurues Identitek Sh.a
Objekti i Tenderit Blerje kuti kartoni per paketimin e dokumentave biometrike
Nr. Reference REF-99435-03-27-2024
Vlera / Fondi Limit 2 311 095,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 28-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 08-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 8
Operatore Konkurues 1. “3 - SH” SHPK
2. “ALBDESIGN PSP” SHPK
3. “Dynamicx GROUP” SHPK
4. “EDIPACK” SHPK
5. “FILARA” SHPK
6. “InfoSoft Office” SHPK
7. “Inpress” SHPK
8. “INTERLOGISTIC” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Albdesign PSP
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 934 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Do të jetë nga momenti i nënshkrimit te kontratës/kontratave, sipas kërkesës se Autoritetit Kontraktor, brenda afatit 12 (dymbëdhjetë) mujor të përcaktuar të Marrëveshjes Kuadër
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Jane skualifikuar operatoret ekonomike e meposhtem:
  1. “3 - SH” SHPK, per arsye:
  -Nuk ploteson kapacitetin ekonomik dhe financiar

  2. “EDIPACK” SHPK, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur pasqyrat financiare (bilancet) e 3 viteve
  -Nuk ka paraqitur dokumentacion vërtetues për furnizimet e mëparshme
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Albdesign PSP viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Albdesign PSP viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Albdesign PSP viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Albdesign PSP viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data