Open Procurement Albania

Blerje klori

Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Dibër SH.A
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dibër
Objekti i Tenderit Blerje klori
Nr. Reference REF-95027-02-12-2024
Vlera / Fondi Limit 2 520 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 13-02-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-02-2024
Data e mbajtjes se tenderit 23-02-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “ATLANTIK 3” Sh.p.k.
2. “Albania Distribution Chemicals” Sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ATLANTIK 3
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 592 800,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-03-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 (dymbëdhjetë) muaj, duke filluar nga data e lidhjes së kontratës me Operatorin Ekonomik që do të shpallet fitues në këtë procedurë prokurimi.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Më datë 15.02.2024, pranë Komisionit të Prokurimit Publik është administruar ankesa e operatorit ekonomik “Albania Distrbution Chemicals”SHPK, dhe objekti i ankesës lidhet me modifikimin e dokumenteve të procedurës

  Më datë 29.02.2024, Komisioni i Prokurimit Publik, pasi shqyrtoi informacionin e paraqitur vendosi:
  1. Të mbyllë çështjen për ankesën e operatorit ekonomik “Albania Distribution Chemicals” SHPK
  2. Autoriteti kontraktor lejohet të vijojë me hapat e mëtejshëm të procedurës së prokurimit të sipërcituar.
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ATLANTIK 3 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ATLANTIK 3 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ATLANTIK 3 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ATLANTIK 3 viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular Ankimimi Albania Distribution Chemicals
  Formular Vendimi KPP
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data