Open Procurement Albania

Shërbim i analizës së kostos të produkteve dhe shërbimeve që ofron shoqëria

Institucioni Prokurues Identitek Sh.a
Autoritet Prokurues Identitek Sh.a
Objekti i Tenderit Shërbim i analizës së kostos të produkteve dhe shërbimeve që ofron shoqëria
Nr. Reference REF-03882-05-07-2024
Vlera / Fondi Limit 1 856 733,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 20-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Brenda 2 (dy) muajve nga nënshkrimi i kontratës
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  Shërbim i analizës së kostos të produkteve dhe shërbimeve që ofron shoqëria

  Institucioni Prokurues Identitek Sh.a
  Autoritet Prokurues Identitek Sh.a
  Objekti i Tenderit Shërbim i analizës së kostos të produkteve dhe shërbimeve që ofron shoqëria
  Nr. Reference REF-00235-04-05-2024
  Vlera / Fondi Limit 1 856 733,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 08-04-2024
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-04-2024
  Data e mbajtjes se tenderit 18-04-2024
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Brenda 2 (dy) muajve nga nënshkrimi i kontratës
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në Ligjin Nr. 162/2020, datë 23.12.2020 "Për Prokurimin Publik", Neni 98, pika 1:
  b) ; Asnjë ofertë e përshtatshme. Të dyja ofertat e paraqitura janë skualifikuar
  Shenime Buletini i Anulimit te Procedures: Buletini Nr. 22 datë 29 Prill 2024
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data