Open Procurement Albania

Pjesë këmbimi IT

Institucioni Prokurues Autoriteti Portual Durres
Autoritet Prokurues Autoriteti Portual Durrës
Objekti i Tenderit Pjesë këmbimi IT
Nr. Reference REF-00538-04-08-2024
Vlera / Fondi Limit 6 737 500,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 09-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 22-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1.“Laviva Technologies”
2.“Microtech Computer Systems”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Microtech Computer Systems
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 524 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 02-05-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 (dymbëdhjetë) muaj nga dita e nënshkrimit të marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  -Laviva Technologies , per arsye:
  - nuk paraqet asnje dokument per te vertetuar plotesimin e kritereve :
  a) Operatori ekonomik nuk eshte paraqitur prane zyres se Protokollit per te sjell mostrat e kerkuar sipas DST.
  b) Nuk ka paraqitur oferten teknike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formulari i Njoftimit te Fituesit (Perfundimtar)

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data