Open Procurement Albania

Rinovimi dhe Certifikimi ISO 27001

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Rinovimi dhe Certifikimi ISO 27001
Nr. Reference REF-11895-07-02-2024
Vlera / Fondi Limit 2 800 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit te Tenderit 03-07-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-07-2024
Data e mbajtjes se tenderit 15-07-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 (tre) muaj nga hyrja në fuqi e kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  Rinovimi dhe Certifikimi ISO 27001

  Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

  • Mungese konkurrence
  • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

  Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
  Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
  Objekti i Tenderit Rinovimi dhe Certifikimi ISO 27001
  Nr. Reference REF-01355-04-15-2024
  Vlera / Fondi Limit 2 800 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 16-04-2024
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-04-2024
  Data e mbajtjes se tenderit 26-04-2024
  Nr. i Operatoreve Konkurues 1
  Operatore Konkurues 1.“Legal Cert Cert” sh.p.k.
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • LEGAL CERT
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 744 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-05-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 (tre) muaj nga hyrja në fuqi e kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skulifikuar.
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në VKM Nr. 285, datë 19.05.2021 “Për miratimin e rregullave të prokurimit publik” i ndryshuar, Neni 85, Operatori Ekonomik nuk është paraqitur për të nënshkruar kontratën dhe nuk ka paraqitur sigurimin e kontratës.
  Shenime Njoftuar anullimi i procedures ne Buletinin Nr. 32 datë 24 Qershor 2024
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formulari i Njoftimit te Fituesit (Paraprak)

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data