Open Procurement Albania

Menaxhimi Financiar, Testi i Zhvlerësimit dhe IFRS9

Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Objekti i Tenderit Menaxhimi Financiar, Testi i Zhvlerësimit dhe IFRS9
Nr. Reference REF-12234-07-05-2024
Vlera / Fondi Limit 2 950 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-07-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-07-2024
Data e mbajtjes se tenderit 18-07-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 (dy) muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  Menaxhimi Financiar, Testi i Zhvlerësimit dhe IFRS9

  Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
  Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
  Objekti i Tenderit Menaxhimi Financiar, Testi i Zhvlerësimit dhe IFRS9
  Nr. Reference REF-05026-05-16-2024
  Vlera / Fondi Limit 2 950 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 17-05-2024
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-05-2024
  Data e mbajtjes se tenderit 27-05-2024
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 (dy) muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në Ligjin Nr. 162/2020, datë 23.12.2020 "Për Prokurimin Publik", i ndryshuar, Neni 98, pika 1, gërma b) në procedurat me një fazë nuk është dorëzuar asnjë ofertë e përshtatshme.
  Shenime Njoftuar anullimi ne Buletinin Nr. 30 datë 10 Qershor 2024
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data