Open Procurement Albania

Matesa uji dhe rekorderi

Institucioni Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Gjirokastër
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Objekti i Tenderit Matesa uji dhe rekorderi
Nr. Reference REF-10736-05-03-2017
Vlera / Fondi Limit 760 448,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 04-05-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-05-2017
Data e mbajtjes se tenderit 05-05-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues KOSTA MAJKO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KOSTA MAJKO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 450 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-05-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KOSTA MAJKO viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KOSTA MAJKO viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KOSTA MAJKO viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KOSTA MAJKO viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data