Open Procurement Albania

Blerje karburant Diesel per Landfillin Bajkaj

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Bajkaj Land Sh.a
Autoritet Prokurues Bajkaj Land Sh.a
Objekti i Tenderit Blerje karburant Diesel per Landfillin Bajkaj
Nr. Reference REF-12038-07-03-2024
Vlera / Fondi Limit 7 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 04-07-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-07-2024
Data e mbajtjes se tenderit 15-07-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. BOE “A & T” SH.A & “2A2F-L OIL” sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A&T sha -2A2F-L OIL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 495 423,00
  Data e shpalljes se fituesit 16-07-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj kalendarik/365 dite ose deri ne perfundim te sasise se kerkuar.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A&T sha viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A&T sha viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A&T sha viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A&T sha viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formulari i Njoftimit te Fituesit (paraprak)

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data