Open Procurement Albania

Furnizim, vendosje dhe mirëmbajtje e elementeve të brandimit në Qëndrat e Kujdesit ndaj Klientit dhe zyrat Administrative të OSHEE Group sh.a, per dy vjet

Institucioni Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike Group sh.a
Autoritet Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Objekti i Tenderit Furnizim, vendosje dhe mirëmbajtje e elementeve të brandimit në Qëndrat e Kujdesit ndaj Klientit dhe zyrat Administrative të OSHEE Group sh.a, per dy vjet
Nr. Reference REF-12184-07-04-2024
Vlera / Fondi Limit 39 848 500,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 05-07-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-08-2024
Data e mbajtjes se tenderit 05-08-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj sipas termave te references.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data