Open Procurement Albania

Blerje Sherbim audio dhe video

Institucioni Prokurues Ndërmarrja e Dekorit dhe Eventeve Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje Sherbim audio dhe video
Nr. Reference REF-09715-06-18-2024
Vlera / Fondi Limit 3 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 19-06-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-07-2024
Data e mbajtjes se tenderit 01-07-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Kane mare pjese ne konkurim operatoret ekonomike e meposhtem:
1. PROSOUND shpk
2. ASLV shpk

Janë identifikuar si fitues (paraprak) operatoret ekonomike e meposhtem:
1. PROSOUND shpk, me vlere 3,315,000 leke pa TVSH
2.ASLV shpk, me vlere 3,436,000 leke pa TVSH
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 05-07-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj nga data e nenshkrimit.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Tiranë REF-09715-06-18-2024
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data