Open Procurement Albania

Shpenzime per mirembajtje e sistemeve te parkimit

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Tirana Parking
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Shpenzime per mirembajtje e sistemeve te parkimit
Nr. Reference REF-09100-06-12-2024
Vlera / Fondi Limit 5 166 264,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 13-06-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-06-2024
Data e mbajtjes se tenderit 24-06-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. Adi Professional Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Adi Professional
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 073 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-07-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga data e nënshkrimit të kontratës deri më 31.12.2024.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Adi Professional viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Adi Professional viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Adi Professional viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Adi Professional viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data