Open Procurement Albania

Blerje 2 automjete, Fuoristrade per Agjencine e Pyjeve

Institucioni Prokurues Agjencia e Pyjeve, Bujqesise dhe Mjedisit, Elbasan
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje 2 automjete, Fuoristrade per Agjencine e Pyjeve
Nr. Reference REF-09308-06-13-2024
Vlera / Fondi Limit 4 166 666,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 14-06-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-06-2024
Data e mbajtjes se tenderit 25-06-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “CompiTel” sh.p.k
2. “Anadea” sh.p.k
3. “Dorian Stambollxhiu” p.f
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CompiTel shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 750 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-07-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 60 ditë nga dita e lidhjes së kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. “Dorian Stambollxhiu” p.f, per arsye:
  -Nuk ka ngarkur në SPE kopjen e deklaratave të xhiros vjetore
  -Nuk ka paraqitur furnizime te ngjashme të realizuar gjatë tre viteve të fundit,
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data