Open Procurement Albania

Blerje preparate për ujin e pishinës

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Klubi i Shumesporteve Teuta
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Objekti i Tenderit Blerje preparate për ujin e pishinës
Nr. Reference REF-09268-06-12-2024
Vlera / Fondi Limit 1 666 667,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 13-06-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-06-2024
Data e mbajtjes se tenderit 25-06-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “BIOTEK shpk
2. 2AT
3. Albania Distribution Chemicals
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Albania Distribution Chem
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 250 010,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-07-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 5 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. Albania Distribution Chemicals, per arsye:
  -Nuk ka përmbushur kriteret për kualifikim
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data