Open Procurement Albania

Blerje kompjutera dhe pajisje kompjtuerike

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Korçe
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Objekti i Tenderit Blerje kompjutera dhe pajisje kompjtuerike
Nr. Reference REF-09549-06-14-2024
Vlera / Fondi Limit 2 087 288,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 18-06-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-06-2024
Data e mbajtjes se tenderit 28-06-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. "Absolut Technology System" Sh.p.k
2. "ASI INVEST" Sh.p.k
3. "INSTANT.AL" Sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INSTANT.AL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 565 466,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-07-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 45 ditë kalendarike duke filluar nga data e nënëshkrimit të kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Jane skualifikuar operatoret ekonomike e meposhtem:
  1. "Absolut Technology System" Sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka përmbushur Kriteret e kualifikimit,

  2. "ASI INVEST" Sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka përmbushur Kriteret e veçanta teknike të kualifikimit
  -ka paraqitur oferte ekonomike anomalisht te ulet
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data