Open Procurement Albania

Shërbime rrjeti data” per nevojat e shoqërisë Illyrian Guard Sh.A

Institucioni Prokurues ILLYRIAN GUARD SH.A
Autoritet Prokurues ILLYRIAN GUARD
Objekti i Tenderit Shërbime rrjeti data” per nevojat e shoqërisë Illyrian Guard Sh.A
Nr. Reference REF-12351-07-08-2024
Vlera / Fondi Limit 3 112 200,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 09-07-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-07-2024
Data e mbajtjes se tenderit 19-07-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj nga data e nenshkrimit te kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data